niedojechacnigdy.pl

Nie dojechać nigdy

Informacje o stronie


o stronie

Strona poświęcona filmowi „Nie dojechać nigdy” to film biograficzny o polskim kinie drogi. Film został napisany i wyreżyserowany przez Bartosza Liska. Głównym bohaterem jest Piotr Strzeżysz.

Strona poświęcona filmowi „Nie dojechać nigdy” została stworzona przez fanów filmu. Został stworzony jako hołd dla ich ulubionego filmu, zawiera również informacje o obsadzie, ekipie, nagrodach i recenzjach.

Strona powstała po to żeby promować film

Pierwszy raz na wielkim ekranie “Nie dojechać nigdy” można było zobaczyć w 2017 roku w Gdyni podczas Festiwalu Kolosy. Film od jakiegoś czasu można  obejrzeć w serwisie YouTube i na platformie VOD DAFilms. Oglądając w ten sposób „Nie dojechac nigdy” i udostępniając je w mediach społecznościowych, wspierasz niezależną produkcję, a także dalsze podróże i książki Piotra. Film zdobył szereg nagród na festiwalach, w których uczestniczył. Strona niedojechacnigdy.pl powstała dla fanów od fanów, zarówno Piotrka jak i całego kina drogi.

Dlaczego warto obejrzeć ten film?

Bohater opowiada o tym, jak doświadcza najprostszych rzeczy w swoich podróżach. Spotyka ludzi, z którymi nie może się zaprzyjaźnić, ale wiele z tego, co się dzieje i czego doświadcza, dzieje się w intensywnych czasach. W filmie „Nie dojechać nigdy” przez chwilę jesteśmy w podróży z bohaterem, ale potem wracamy, by później skupić się na jego życiu domowym. Powiedzenie „czuć się jak w domu” ma teraz większe znaczenie z tego powodu, a posiadanie jednego świata bez drugiego spowodowałoby komplikacje z powodu oddziaływań i interakcji między nimi.

niedojechacnigdy.pl

Nie dojechać nigdy

Bohaterem filmu Nie dojechać nigdy jest Piotr Strzeżysz - najsłynniejszy polski rowerowy nomada.

[email protected]

Ciekawostki · Kontakt · O Filmie · Zwiastun ·